Penzion Vrchlabí Nika
 
ADRESA Penzion Nika
Jihoslovanská 468
Vrchlabí 54301
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Pension-Vrchlabi-Nika@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Nika ubytování Vrchlabí Aktuální počasí jasno
Penzion Vrchlabí Nika - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Vrchlabí Nika -  je k dispozici letní terasaPenzion Vrchlabí Nika - disponuje kavárnouPenzion Vrchlabí Nika - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Vrchlabí Nika - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Vrchlabí Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Vrchlabí Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Nika / Vrchlabí

Pension Nika vznikl po celkové rekonstrukci a nachází se ve Vrchlabí. Objekt je vytápěn ústředním topením a kontrolovaným termostaty.

Ubytování:
Penzion disponuje celkově 14 ti lůžky a to ve třech apartmánech v rozložení:

1. Apartmán je čtyřlůžkový nachází se v 1. patře s patrovým spaním vybavený stolem a sezením, ve vedlejší místnosti je vybavená kuchyňka s lednicí, dále hygienické zázemí v podobě sprchového koutu, umyvadla a WC. TV/SAT je samozřejmostí. Veškerý tento prostor je pod vlastním uzamčením.

2. Apartmán je také v 1. patře má to samé vybavení.

3. Apartmán je šestilůžkový v přízemí nabízí spaní na palandách, a klasickém dvoulůžku. K tomu vybavený oddělený kuchyňský kout s jídelním sezením. TV/SAT je zahrnuto ve vybavení. Veškerý tento prostor je rovněž pod vlastním uzamčením.

Gastronomie:
Stravování je vlastní ve vybavených kuchyňkách, nebo v okolních hospůdkách, které nabízejí klasickou českou nebo místní kuchyni.

Okolí:
Rodinný pension Nika ležící ve Vrchlabí je v dosahu krámků, bank, atd... . Dále je ve Vrchlabí možné zajistit i doplňkové rekreační vyžití jako jsou Fitnes centra, Spinning, Squash, sportovní letiště kde jsou vyhlídkové lety.

Kultura:
Návštěva jistě zajímavého Krkonošského muzea+ stálé expozice, event.kina.