Penzion Český Krumlov Nika
 
ADRESA Penzion Nika
Středová 488
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Nika@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Nika ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Český Krumlov Nika - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Nika - disponuje restauracíPenzion Český Krumlov Nika - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov Nika -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Nika -  je k dispozici letní terasaPenzion Český Krumlov Nika - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Nika - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Nika - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Nika / Český Krumlov

Penzion Nika - malý rodinný penzion, který se nachází v romantickém starém městě Český Krumlov!

Penzion Nika - ubytování
Penzion Nika nabízí ubytování v 8 útulných pokojích. V každém pokoji je pro Vaše pohodlí k dispozici koupelna, WC, telefon, rádio a televize. V letních měsících je velkou pomocí elektrický ventilátor.

Penzion Nika - restaurace
Odpolední siestu u kávy můžete strávit na jedné z příjemných teras penzionu Nika. Za škaredého počasí relaxujte u karet, dámy, televize, vínka nebo pěkné knihy v zimní zahradě, kde se také každé ráno podávají pestré snídaně. U krásné pergoly naleznete gril, který přím vybízí k pohodlnému posezení a pochutnání na nějaké místní specialitě.

Penzion Nika - služby
Penzion Nika pro hosty zprostředkovává plavbu na raftu nebo lodičce. A to tak, že hosté budou vyzvednuti přímo v penzionu Nika a po krásné plavbě po Vltavě opět odvezeni k penzionu Nika. Součástí nabídky služeb je soukromé parkoviště a garáž.

Máte rádi přírodu a milujete historická místa?  Navštivte penzion Nika!

Penzion Nika - okolí
Město Český Krumlov a jeho okolí nabízí spoustu lákavých možností na krásnou dovolenou. Typy na výlet, sport a relax: agroturistika a jezdectví, Budějovický Budvar - národní podnik, cykloturistika, exkurze do 80.let na pohraniční rotě Mnichovice, Klášter Vyšší Brod, Kleť, koloběžky Krumlov - Kleť, lanová dráha Krasetín - Kleť, lodní přeprava na přehradě Lipno, Observatoř Kleť, Outdoor Centre Sport-S pod Papouščí skálou, Č.Krumlov - Nové Spolí, pěší turistika a Nordic Walking, Státní hrad Rožmberk nad Vltavou, vodní turistika a výlety do okolí s průvodcem.